Performans Geliştirme ve İş Yönetimi Eğitimi

Performans geliştirme ve iş yönetimi alanında önemli bir etkinlik sizi bekliyor. Hem bireysel olarak kullanabileceğiniz hem de takımlarınızda kullanabileceğiniz  Tracy Metodolojisi, Pomodoro, Getting Things Done, OKR, 70/20/10 , Scrum gibi işlevselliği ispatlanmış dünyanın her yerinden önemli bireyler ve ülkeler tarafından kullanılan bir çok metodoloji ve trik yöntemlerin aktarılacağı eğitime hemen kayıt olun.
Kayıt için : https://goo.gl/forms/JL7I9eOQtW3NrQ553

Pazar günü saat 15:00 ‘da başlayacak etkinlik 19:30′a kadar sürecek;

Organizatorler:
 Startup Trakya, Lüleburgaz Belediyesi ve Limer

Erol Bozkurt : Houston Üniversitesi (Teksas) mezunu bilgisayar mühendisi. Çeşitli sektörleri kapsayan 25 yıllık deneyim. Uzmanlık alanları iş modeli geliştirme, sistem analizi, süreç iyileştirme ve ürün yaşam döngüsü yönetimi. En son verilen ders, “Bilgisayar Bilimlerinde Yönetim Sorunları” (Sabancı Üniversitesi). Şu andaki proje, MikiMoka (mikimoka.com). Yakında ikinci baskısı çıkacak kitap, Tek Yol Evrim (tekyolevrim.com).

Gökhan Geyik
: 2008 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen bir çok büyük ölçekli kurumun yöneticilerine kültür, inovasyon ve pazarlama alanında destek verdi, kurumların büyümelerine yardımcı oldu. Monetization alanında faaliyet gösteren İnovanka’nın kurucu ortağıdır.

Aktarılacak Konular:

70/20/10: Zaman yöntemi
Tracy Metodolojisi:
Gün içi performans arttırma yöntemi
Getting Things Done: Üretkenlik sistemi
Pomodoro: Odaklanma yöntemi  
OKRs: 
Hedef belirleme ve vizyon paylaşım yöntemi.
Scrum: Scrum, yazılım alanında  projelerinde kullanılan uygulama geliştirme yöntemidir.