Yazılım, Tasarım, Elektronik ve bir çok alanda faaliyet gösteren ve göstermek isteyen geliştiricilerin grubu Developer Trakya ‘da geliştiricilerle bir araya gel, bölgeni geliştir. 

 Gruba Katıl !

Trakya’nın geliştiricilere ihtiyacı var.

Herhangi bir teknik alanda faaliyet gösteriyorsan veya göstermek istiyorsan topluluğumuza katılarak destek alabilir ve bölgene destek olabilirsin.


Yazılım

Php, Ruby, Javascript, C#, .net core, React-Native, Ionic, Vue.js,  Angular.js ve Yapay Zeka gibi bir çok alanda Trakya’daki geliştiriceler arasına katıl.

UI / UX ve Grafik Tasarım

Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi geliştiricileri arasına katılarak prototipleme, design gibi alanlarda bilgini paylaş ve kendini geliştir.

Robotic ve IoT

Arduino, Rasberry gibi bir çok cihazın componentlerine hakim geliştiricilerle bir araya gel.

İş & Ürün Geliştiriciler

Girişimcilik, Pazarlama ve Satış, İş Modeli gibi alanlarda Startuplar ve şirketlerde faaliyet gösteren geliştiricilerden girişimin için destek al ve bölgedeki inovatif girişimlere destek ver.


Destek Olduğumuz Startuplar ve Partnerlerimiz

Blog

Girişimcilik Topluluğu Startup Trakya Hazır !

Ülkemizde geçte olsa önem verilen girişimciliğin ilk yıllarında, Trakya’nın coğrafi konumunu , halkını , çağdaşlığını ve Atatürkçülüğü gibi mükemmel yanlarını göz önünde bulundurarak bir gün doğup büyüdüğümüz toprakların bilim, sanat ve teknoloji merkezi olabileceğini hayal ettik. Bu hayalin sadece bizlerin değil tüm Atatürkçü gençlerin hayali olduğunu biliyorduk.